top of page
Support Group

הורים מספרים

הלקוחות שלנו ממליצים וממליצות עלינו

כבר אמרתי, ואומר זאת שוב, אתן האלוהים של האמהות! אני כבר מזמן הפסקתי לספור בכמה הרצאות אני איתכן. כל הרצאה וקורס אתכן זאת חווית למידה עצומה, מדהימה, מעשירה כל הזמן ביחד חדש. פשוט תודה ענקית! ודרך אגב, רק בזכותכן הילדים שלי מבקשים סיפור כל ערב.. דבר שפעם לא היה אצלנו.

ליאת, אמא לשניים (5,1.8)

אני חושבת שהמתודיקה שלכן היא חובה בכל בית! ברמת התוכן אתן פרקטיות, תמציתיות, קולעות ומעניינות. אופן ההעברה שלכן הוא מרתק, מובן, קליל וכיפי. אבל ה-כי חשוב... מרגישים כמה חשוב לכן להדביק אותנו בתשוקה שלכן. התשוקה שלכל ילד/ה יהיה הורה שהוא מתווך משמעותי ללמידה מוסדרת, נכונה ובעיקר כיפית! המוטיבציה ללמידה היא חשובה יותר מהלמידה עצמה. וזה פשוט קורן מכן. מיד אחרי ההרצאות למוכנות לכיתה א׳ התחלנו ליישם, ועוד איך יישמנו. למדתי איך לא להתנגח, איך להכניס הנאה במטרות הלימודיות הסמויות שלי, במטבח, בטיול. בדרך לגן... להבין איפה עומדת הילדה שלי ולאן אני רוצה להגיע איתה. 

תודה לכם שאתם מנגישות את המידע הקוסמי הזה. באמת תודה. אתן מעבר להמלצה, אתן must have!

נטלי אלון

אין ספק שאצטרך לשוב לחומרים שנלמדו כי קשה לספוג את כמות הידע המטורפת שיש לכן! כל כך חשוב ובאמת שאתן עושות עבודת קודש. נהנית מאוד מהתכנים שלכן בכל הפלטפורמות ומחכה ומצפה להיות כבר גם בקורס של הגדולים! תודה רבה לכן שאתן שאתן!

לי, אמא לבת 9 חודשים

בימינו בבהלת הקורסים הדיגיטליים כל אחת ואחד הפכו להיות מרצים, אבל... לא כולם יודעים ללמד, בטח שלא לימוד איכותי. היה פשוט תענוג להאזין, הרצאה מאורגנת שבנויה היטב, דבר מוביל לדבר, הבנה נבנית לאורך הדרך, מדויקות בזמנים, מדויקות בתכנים! רואים ושומעים שאתן מומחיות ללמידה, מזמן לא נהניתי ככה ללמוד.

נטלי, אמא לשניים (5,2.8)

לא משנה כמה אני מקשיבה לכן אני תמיד לומדת משהו חדש אתן תמיד מחדשות בדוגמאות רלוונטיות. מביאות מחקרים ומתקפות כל רעיון. אתן רהוטות ומלאות בידע. לגמרי שיניתם את התפיסה וההתנהלות ההורית שלי! חבל שלא הכרתי אתכן לפני שהגדולה שלי עלתה לכתה א'.

עדי, אמא לשלוש בנות (7,5,2)

כל מפגש אתכן משאיר אותי חסרת מילים! תודה על מפגשים מרתקים, מעניינים, מלאים בהשראה ובכלים שאפשר ליישם במיידי! אחרי כל מפגש אני נדהמת כמה מעט ידעתי וכמה הידע מוסיף לכל פעולה שאני עושה מול הילדה. והכי שמחה שנרשמתי בדקה ה-90 לקורס הזה! לא מאמינה שכמעט פספסתי את זה....

הדר, אמא לשניים (4,1.8)

סדרת ההרצאות הייתה מרתקת וחשובה. מעבר למידע החשוב, ההשקעה שלכן הופכת את החוויה למעודדת ולעשייה ובמיוחד בנושאים האלה זה כל כך חשוב.
אז תודה על ההזדמנות ללמוד מכן ואתכן. מקווה לפגוש אתכן גם בשלבים הבאים בהתפתחות!

רוני, אמא לבת 1.3

ארגנתן את הקורס בצורה כל כך נגישה וברורה. הרגשתי שמעבר לתוכן המשמעותי, עברתי תהליך מקביל של אינטראקציה מהנה ומלמדת אתכן- בדיוק כפי שאתן מלמדות אותנו לייצר עם הילדים. תודה על למידה חשובה ומהנה

אופיר, אמא לשניים (3.9,1.9)

סדרת ההרצאות הייתה מרתקת וחשובה. מעבר למידע החשוב, ההשקעה שלכן הופכת את החוויה למעודדת ולעשייה ובמיוחד בנושאים האלה זה כל כך חשוב.
אז תודה על ההזדמנות ללמוד מכן ואתכן. מקווה לפגוש אתכן גם בשלבים הבאים בהתפתחות!

רוני, אמא לבת 1.3

ארגנתן את הקורס בצורה כל כך נגישה וברורה. הרגשתי שמעבר לתוכן המשמעותי, עברתי תהליך מקביל של אינטראקציה מהנה ומלמדת אתכן- בדיוק כפי שאתן מלמדות אותנו לייצר עם הילדים. תודה על למידה חשובה ומהנה

אופיר, אמא לשניים (3.9,1.9)

חייבת להמליץ בחום על ההרצאות שלכן. הייתי מאוד סקפטית כמה הרצאה למוכנות לכיתה א רלוונטית לגיל 3 והופתעתי לגלות כמה היא רלוונטית לנו. ההרצאה השניה של לומדים תוך כדי משחק ,מעולה! איזה כיף לקבל הכוונה כזו. 
בקיצר יוכי וסיון המון תודה, נהנתי ולמדתי המון מכן 

עדי קובריגו

מבקשת להודות לכן על קורס כל כך מעשיר שאני חווה כל יום איך הוא מהדהד בי. בעיקר בדברים הקטנים- באופן שבו אני מדברת אליה, משחקת איתה וקופצת על ההזדמנויות שעולות ממנה ללמידה.. המון תודה שוב

קורין, אמא לבת 3.4

ההרצאה שלכן רגשה אותי - אתן מסבירות עד כמה ביכולת ההורים לקדם את הילדים - לאפשר להם לרכוש שפה תקינה ועשירה, להקנות הרגלי וויסות ועריכת בקרה, אהבת הקריאה, לעורר את הסקרנות הטבעית שבכל ילד. אלו הן מתנות לחיים שעלינו להעניק לילדים שלנו, וגם יהיו מוכנים לכיתה א..
כגננת ההרצאה הסבירה לי אייך לתכנן את העבודה האוריינית והעשירה בהמון רעיונות
הרצאת חובה להורים ואנשי חינוך

מאיה מעוז

קודם כל, הן מקצויות מאוד ומלאוווות בידע שהורים צריכים, והרבה פעמים לא יודעים שהם צריכים. ומעבר לזה ויותר חשוב מזה - הן יודעות איך 
להנגיש את כל הידע הזה.. זה פשוט וזה הכי תכלסי וזה כל מה שהייתי צריכה. קניתי את האמאות בוקס והוא לא פחות מגאוני!

אנה גורביץ'

מהיכרות אישית עם סיון, ממליצה בחום ואהבה על הנחיה מקצועית ואישית. סיון מנחה לפי הצורך האישי ועל פי הקשבה והכוונה נכונה. תהליך ההנחיה משלב הבנה של צרכי הילד, הבנה של תפיסת ההורה והדרך. תהליך הלמידה נעשה תוך כדי חוויה נעימה.

סלעית מוטלה

סדנת מוכנות לכיתה א' הייתה עונג צרוף של ידע מקצועי מהגבוהים בארץ, ניסיון רב ואישיויות מלאות כוונה ואהבה טהורה למקצוע ולילדים. מומלץ בחום

עדי סער

יוכי וסיון הדריכו וליוו אותי כל כך הרבה שנים כמורה. שנים משמעותיות ביותר, הדרכה וליווי שהפכו אותי מקצועית יותר, קשובה יותר ופתוחה לגישות ותפיסות חינוכיות רחבות ובעלות ערך רב. הבית החדש שהן הקימו הוא בהחלט מתנה גדולה. כל פוסט מעורר חשיבה ומלא ביצירתיות וחוכמה. כל עצה שלקחתי מהן במשך השנים הפכה לעצת זהב....אין ספק שאמשיך ללמוד מ "אמאות" - מומלץ בחום ובאהבה. והכל מניסיון אישי. בהצלחה

אתי אורן

מהיכרות של מעל עשור עם יוכי, וכאמא לשלושה ילדים, אני יכולה לומר עם יד הלב שמעבר למקצוענות, חדשנות ויצירתיות שיוכי מביאה איתה, לפני הכל היא אדם עם לב ענק, עם גישה מדהימה לחיים, להורות ולילדים. אל תהססו! יש המון ״בעיות״ שאנחנו לא מבינים עד כמה ייעוץ מאיש המקצוע הנכון יכול לפתור לנו ולנתב אותנו לפיתרון- ויוכי היא איש המקצוע הנכון!

אורטל גלס

לאחר שיחת ייעוץ ואבחון עם יוכי ובתור אמא שהיתה עם הילדים כבר בלא מעט אבחונים ויעוצים במקומות אחרים, יוכי קלעה בול באבחון ובתפיסה של הבן שלי. 
יוכי מצדיקה את כל ההמלצות אשר קיבלנו עליה. וגם אני ממליצה בחום.

כרמל שבירו

צפיתי בהרצאה המקוונת על קריאה בגיל הרך, נהניתי ולמדתי! ההרצאה נגישה וברורה. הנימה חיובית, לא מטיפה ולא מלחיצה, אלא נותנת כלים ישימים לעידוד הקריאה המשותפת בבית. ממליצה בחום 

חן כהן

התארחנו בסלון של חברה , בהרצאה ״אמא עולה לכתה ב״...
היה מענין, מרחיב אופקים, טיפים טובים, דגשים חשובים...פשוט נסחפנו עם הזמן
ההרצאה נתנה לי בוסט של כוח ואנרגיה להתחיל שוב מאיפה שהפסקתי .
תודה לכן, הייתן נהדרות ואשמח לפגוש אתכן בהרצאה הבאה שלכן.
בהצלחה!

נועה בן ארי

קנינו את המשחק המהמם שלכן כשיצא ואז בן החמש נלחץ ולא רצה לשחק כי לעומת מספרים וחשבון שבאים לו בקלות לא ממש קלט את האותיות... אחרי שהתרגל לנוכחות הקופסא בסלון החל להסתקרן ודרך משחק הזיכרון שנורא אוהב רתמתי אותו. תשמעו, המשחק היה פשוט הצלחה, אחרי מעבר על הסרגל וסיבוב אחד של משחק הזיכרון הוא מזהה את כל האותיות ומלא בהתלהבות! מה שמאוד עזר זה שכל המילים שמלוות את האותיות נפתחות בצליל דומה לזה של האות עצמה וכשקלט זאת הבין שיכול להתמצא עצמאית. אז תודה ענקית מכל הלב ותמשיכו ליצור

אלונה דור

הגענו עם בננו בתחילת כיתה ב׳ למפגש הערכת המצב הלימודי בשפה . לאורך השנה שקדמה לפגישתנו , בעלי ואני היינו מאד מבולבלים . לא הצלחנו למקד את מקור הקושי שלו בכתיבה ובהשגת שטף קריאה , קושי שגרר אצלו כמובן תגובות רגשיות של המנעות, תסכול ונסיונות להמנע ככל האפשר מקריאה או כתיבה מכל סוג שהם. סיוון אבחנה את בננו באופן יסודי ומקצועי ביותר. ברגישות רבה , ביצירתיות ובחום , היא מצאה את הדרכים המתאימות בכדי להתקרב אליו ולרכוש את אמונו , ולהפוך את האבחון עצמו לחוויה נעימה עבורו , ומדוייקת ומועילה מאד עבורנו. 
סיוון עברה איתנו באופן מפורט על כל הנושאים אותם בדקה , פרקה כל סעיף בממצאי האבחון לתתי סעיפים , הן מבחינה דידקטית, שפתית , מוטורית ורגשית . כמו כן , הן בשיחה , והן בדו״ח הסיכום המפורט ששלחה לנו , סיוון פרטה את המלצותיה להתקדמות בתחומים השונים - באופן נרחב ומסודר מאד, הכולל דוגמאות ורעיונות רבים למשחקים, כלי עזר, ספרים , אביזרים, פעילויות בבית ובכיתה , וכן מיקדה עבורנו לאילו בעלי מקצוע מומלץ לפנות . כמו כן, סיוון יזמה (באישורנו כמובן) שיחה שלה עם המחנכת של בננו , בכדי לדייק את ההמלצות עבורנו , ובכדי לתאם עימה את שלבי ואופן העבודה איתו בבית הספר. 

רינת גדות, אמא לבן 8

חייבת להמליץ בחום על אמא.אות.
העומדות בראש היוזמה הנפלאה הזאת הן יוכי וסיוון הנפלאות . 
בתור סטונדטית לחינוך מיוחד לגיל הרך. חייבת להגיד שבאמא. אות לומדים כלים הכי בסיסים ןטובים לרכישת שפה. בדרגים כל כך יצירתיות וחוויתיות. 
חלק מהנושאים:
"הכנה לכיתה א' " , "מודעות פונולוגית" , "ספר איך ביום" - איך משפיע על פיתוח אוצר מילים וזמן המשפחה , ידע א-ב ועוד והכל מוגש בכל כך הרבה אהבה ומקוציעיות.

שקד שמואלי

bottom of page