אמא אות בגיל הגן-

מוכנות לכיתה א' הרבה לפני כיתה א'

שיחת ייעוץ טלפוני

 30 דקות ייעוץ לכל השאלות שמטרידות אתכם לחיסכון בזמן וניצול מיטבי של כספכם. תקבלו מענה מדוייק לשאלות שמטרידות אתכם: האם צריך לגשת לאבחון, לאיזה בעל מקצוע בכלל לגשת, איזה מענה מתאים לקושי של ילדכם ועוד.

הרצאת אונליין להורים

הרצאת חובה להורים בגן חובה. כל המיומנויות הדרושות לקראת כיתה א' והכלים הפרקטיים כיצד לפתח אותן ולעזור לילדכם להגיע מוכנים לבית הספר.

הדרכת הורים-

אחת על אחת

הדרכה אישית עשירה בגובה העיניים הנותנת כלים פרקטיים להורים איך אפשר וצריך ללמוד בצורה נכונה שתיטיב ותקדם את ההישגים הלימודיים של ילדם תוך מזעור התנגדויות ויצירת סביבת למידה שמחה בבית. 

הדרכה לצוותי הוראה

הדרכות להורים במסגרת גנית / מרכזי למידה לצד הדרכות מקצועיות ​לצוותי הוראה : פיתוח לומד עצמאי, תשתית לקראת קריאה וכתיבה, שילוב משחק בלמידה, הוראה דיפרנצאלית הלכה למעשה ועוד.

משחקים בדרך לכיתה א'

ערכת אמא אות BOX מכילה מגוון משחקי למידה לילדים וחומרי יצירה אשר יבנו לילדיכם את כל התשתית לקראת הקריאה והכתיבה בהנאה גדולה!

ועכשיו עם ליווי בקב פייסבוק סודית

אבחון מוכנות לכיתה א'

בדיקה מעמיקה של תפקודי שפה לצד סריקה של יכולות קוגנטיביות ומטה קוגנטיביות, כגון יכולת שיום ושליפה, אסטרטגיות זיכרון, תפיסה חזותית ועוד. בחינת תשתיות אקדמיות לקראת הקריאה, הכתיבה והחשבון. 

אמא אות בסלון

הרצאות אונליין שלנו אצלך בסלון, עם פיג'מה בכל הנושאים שמעניינים אותך ושיתנו פוש רציני לילד שלך!

אבחון, הדרכות וכלים 

מוכנות לכתה א', היא הרבה יותר רחבה מ- 12 מפגשים באמצע גן חובה. 

יש אף האומרים שמוכנות לכתה א' מתחילה מרגע הלידה.

 

אם כך, מה כוללת מוכנות לכתה א'?

תשתית שפתית רחבה, מיומנויות חשיבה, תפקודים ניהוליים לצד בשלות רגשית.

את רוצה שהילד שלך יגיע מוכן. את רוצה שתהיה לו תשתית רחבה ואיתנה. את לא מסתפקת בשיעורים ספורים ובסיסיים שיובילו אותו לכתה א'. את רוצה יותר!

בדיוק מסיבה זו הקמנו את אמאות. 

נשות מקצוע עם ניסיון של למעלה מעשור בהדרכת מורים וגננות, עבודה עם מערכת החינוך מתוך ההבנה והצורך לגשר בין ההורה, הילד, מערכת החינוך וכמות הידע ואנשי המקצוע. 


התפיסה שלנו אומרת שרק תחת קורת גג אחת הילד שלך יצליח בלימודים:

אמאות - אבחון מדוייק | הדרכה יישומית | הצלחה