top of page

הצהרת הנגישות של האתר

לאחר שערכנו בדיקה בנושא, אנו מאמינות שאנו פטורות מהנגשת האתר, משום שאנו לא מספקות שירות ציבורי, ולכן איננו חייבות בביצוע נגישות כלשהי. יחד עם זאת אנו מחזיקות בתואר בחינוך המיוחד ומאמינות מעצם היותנו מורות מומחיות להוראה מותאמת בתיווך נכון ובמתן שירות נגיש. 

כמדריכות הורים לתהליכי למידה אנו מאמינות בהנגשת התכנים לכל הורה והורה. כחלק מגישה זו, בהקמת אתר זה הושקעו מאמצים רבים, מחשבה ומשאבים, במטרה להפכו לנגיש ונוח ככל האפשר לשימוש לכל האוכלוסיות ובכלל זה א/נשים עם צרכים מיוחדים.

באתר "אמא.אות" מוטמעים אמצעי הנגשה במטרה לשרת את כלל הקוראים, ובכלל זה א/נשים עם צרכים מיוחדים, פיזיולוגיים או קוגניטיביים, בהתאם לדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, ובהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים המקובלים. 


בין יתר ההתאמות שבוצעו על מנת להפוך את האתר לנגיש:

  • כלי ניווט וחיפוש פשוטים וקלים להתמצאות, הירארכיית תוכן בהירה וארגון נגיש של תכני האתר בפורמטים קבועים ועקביים.

  • התאמת האתר למחשבים, מערכות הפעלה ודפדפנים המקובלים ונפוצים בשוק, לרבות גלישה ממכשירים סלולריים וטלפונים חכמים.

  • עיצוב הממשקים באתר לוקח בחשבון א/נשים עם צרכים מיוחדים (בהיבט של ניגודיות, צבעוניות, טקסטים נייחים וכדומה). הוא תגובתי (רספונסיבי), כך שהדפים מתאימים עצמם לתצורות מסך שונות, רזולוציות ומגוון סוגי וגדלי מסכים.

  • כחלק ממהלך ההנגשה, בפרסומים חדשים נבחרים כיתובים עשירים המעבירים חוויית משתמש מלאה יותר ולא רק תיאור טכני ומצומצם.
    פריטים ארכיוניים שעדיין אין להם כתוביות או הסברים מטוייבים בתהליך ידני המתבצע בימים אלו, במטרה להנגיש גם תכני עבר בצורה טובה יותר

  • תכני האתר כתובים בשפה נגישה ובהירה.

  • מתן מענה בשירות לקוחות בהתכתבות ובצ'אט.

  • שירות אישי ופרטני לא/נשים הזקוקים להנגשה נוספת של התכנים.

  • אנו עושות שימוש תדיר בתוסף Accessibility Wizard של חברת WIX ומטפלות באופן אישי בכל סוגיה שעולה בתחום הנגישות.

 

יתכן כי דפים מסוימים באתר טרם הונגשו או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי הולם עבורם. אנו מצרות על אי-הנעימות שעשויה להיגרם עקב כך וממשיכות במאמצינו לשיפור הנגישות ואיכות הגלישה מתוך מחויבות כנה ואמיתית לכלל ציבור הגולשים.

ככל שמצאתם בעיה בהנגשת האתר, או שיש לכם הצעה, רעיון או המלצה לשיפור הנגשת התכנים (בין אם ברמה הטכנית ובין אם ברמה התוכנית), אשמח שתצרו עמנו קשר באמצעות כתובת המייל: imaot4u@gmail.com. בפנייה, נבקש שתציינו באופן מפורט ככל האפשר את מהות הבעיה, באיזה דף או דפים היא מופיעה, אילו פעולות ביקשתם לבצע וכיצד הייתם מעוניינים שהמידע יונגש לכם, בצורה יעילה ונוחה.

 

משום שהנושא קרוב לילבנו יוכי בן שושן מרכזת באופן אישי את פניות הנגישות במותג שלנו.

 

אני מזמינה אתכם לפנות אלי בכל עת בשאלות, הצעות ורעיונות בתחום הנגישות.

דואר אלקטרוני:imaot4u@gmail.com  

נייד (הודעות כתובות בלבד): 0506477833

תאריך עדכון אחרון: 20.05.2023

bottom of page