top of page

עשרת הדיברות של אמאות

חג שבועות – חג מתן תורה.

משה קיבל בהר סיני את עשרת הדיברות.

קבלי הישר מהקליניקה שלנו בת"א או בזום😉 את עשרת הדברות של אמאות.


עשרה עקרונות שאנחנו לא מוותרות עליהם, לא מתפשרות ודבקות בהם יותר מיום ליום. הלקוחות שלנו ממזמן הן לא רק לוקחות, הן האמהות של אמאות, ומגיע להן את הטוב ביותר שאנחנו יכולות להציע.


1. מקצועיות – אנחנו בעלות ידע אבחוני וטיפולי עם ניסיון למעלה מעשור. נפגשנו עם מאות משפחות ברצף השנים, אבל זה לא עוצר בעדנו מלהיות בעלות ידע מקצועי ומעודכן. בין אם זה לאבחן את מקור הקושי או להדריך אותך איך לקדם את הילד שלך, גם אחרי שנים של עבודה באקדמיה, אנחנו ממשיכות להתמקצע וללמוד.


2. הוגנות – הגעת בשביל שירות מסויים? את תקבלי אותו. הלקוחות שלנו מקבלות בדיוק מה שהן צריכות. לא יותר ולא פחות. אם הפנייה אלינו מתאימה לאיש מקצוע אחר בקשת מקצועות האבחון והטיפול – אנחנו נאמר לך. את מתלבטת? צריכה איש מקצוע שיאזין לך ויכווין אותך? לא בטוחה שאנחנו הבינגו שאת צריכה? היומן שלנו פתוח בפנייך ב GroupHug.


3. פרקטיות – ההדרכה שלנו היא בגובה העיניים, את יוצאת מהחדר שלנו (בקליניקה או בזום) ואת יודעת מה את צריכה לעשות עם הילד שלך. את מקבלת תכנית פעולה ביחס למאפיינים של הילד שלך עם המשחקים והאמצעים שיש לך בבית. אנחנו 'מדברות על' ו – 'עושות את'. שני דברים שכרוכים זה בזה מבחינתנו.


4. יצירתיות – זה לא משנה אם הילד שלך אוהב גיבורי על, כדורגל או דינוזאורים. אנחנו נמצא את הדרך להתחבר אליו לפני פגישת אבחון. כדי שאבחון יהיה מדוייק, הקשר עם המאבחנת חשוב לא פחות. תשאירי את זה לנו.


5. שמחה – איך אפשר ללמוד מבלי לשמוח? מבלי שיש מוטיבציה להצלחה? בלי חיוך? לא בכדי קראנו למותג שלנו למידה שמחה. אנחנו מאמינות שילדים לומדים מתוך מקום חיובי ומצמיח – תו"כ תנועה משחק, יצירה. כל אחד ומה שעושה לו קונפיטי בלב.


6. אמונה –לא משנה מה נקודת הפתיחה של הילד שלך. מה אמרו עליו בועדות בבית הספר, לאיזו מסגרת מייעדים אותו – אנחנו מאמינות בלב שלם שלכל אחד יש יכולת השתנות. בעזרת הידע והכלים הנכונים גם הילד שלך יעשה את הצעד הנוסף וימקסם את היכולות שלו.


7. גמישות – כל משפחה מקבלת מאיתנו את החליפה שלה. עקרונות הלמידה שמתאימים למאפיינים של בני הבית, לצורך המשפחתי. תכנית הפעולה שאנחנו כותבות באמאות צמוד תכלול את עקרונות הלמידה, אבל באופן המותאם רק למשפחה שלך.


8. שפע – כשהקמנו את אמאות בחרנו להנגיש להורים ידע מקצועי. ידע שאנחנו חולקות במגוון הערוצים שלנו – ברשתות, באתר, בסטורי ברשימת התפוצה שלנו. תפני לך זמן לעבור על הפיד שלנו. יש שם כל כך הרבה מידע, תקבלי תשובות לשאלות שאפילו לא חשבת לשאול.


9. זמינות – עכשיו הרבה יותר קל לקבוע איתנו. היומן שלנו פתוח בפנייך. תקבעי איתנו בזמן שמתאים לך, ברגע שמתאים לך. אנחנו פה בשביל למקסם את הזמן עם הילדים אחר הצהריים. היומן שלנו ב GroupHug.


10. עצמאות – בראייה שלנו תכלית הלמידה היא פיתוח סקרנות ועצמאות. הורה שיודע להנגיש אסטרטגיות, מיומניות חשיבה, הורה שמעשיר את השפה של הילד שלו מאפשר לו להיות עצמאי, שיודע לשאול שאלות, לחפש לבד את התשובות ולפעול בהתאם.


אז אלו הם 10 הדברות שלנו.

גילית עלינו משהו חדש?

כתבי לנו.


חג שמח,

יוכי וסיון💙

Comments


bottom of page